Osuszacze powietrza

Osuszacze powietrza

Osuszacz powietrza jest to urządzenie służące do usuwania wilgoci z powietrza w zamkniętym pomieszczeniu.

Osuszacze dzięki usuwaniu wilgoci z pomieszczeń mogą znacznie przyspieszyć wszelkie prace remontowo-budowlane.

Jeżeli wilgotność w pomieszczeniu przekracza 60 % warto rozważyć zastosowanie osuszaczy powietrza. Osuszacze świetnie sprawdzają się w sytuacji gdzie doszło do zalania pomieszczenia.
Wykorzystywanie osuszaczy powietrza zdecydowanie przyspiesza wiele prac, zmniejsza koszty inwestycji, dzięki możliwości wyboru osuszacza z odpowiednią wydajnością. Urządzenia mogą być wykorzystywane w wielu miejscach dzięki ich mobilności.
Stosowanie osuszaczy powietrza zmniejsza ryzyko powstawania szkodliwych dla zdrowia pleśni i grzybów. Dzięki wykorzystywaniu ekologicznego czynnika chłodniczego osuszacze są przyjazne środowisku. Są to urządzenia energooszczędne przy jednoczesnej wysokiej wydajności pracy. Osuszacze zapobiegają szkodom jakie powoduje wilgoć w budynkach i przechowywanych w nich towarach. Jest to znacznie efektywniejsza i tańsza metoda osuszania pomieszczeń.

MODEL OPIS WYDAJNOŚĆ KUBATURA
 
DHP 45

Osuszacz DHP 45 jest to profesjonalny osuszacz powietrza kondensacyjny, przeznaczony do pracy w ciężkich warunkach, takich jak przemysł i budownictwo. Charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy, wytrzymałością i odporną plastikową obudową.

 

 

46l/24h

500m3/h


DH 92

Osuszacz powietrza DH 92 jest profesjonalnym urządzeniem osuszającym powietrze charakteryzujący się wysoką wydajnością pracy, wytrzymałą obudową metalową, dużymi kołami i uchwytem umożliwiającymi łatwe przemieszczanie osuszacza. Posiada nieskomplikowaną obsługę, w pełni automatyczne sterowanie, wbudowany higrostat.

 

 

80l/24h

1000m3/h


DH 752

Osuszacz powietrza DH 752 jest to profesjonalny osuszacz kondensacyjny. Wysoka wydajność pracy oraz wytrzymała obudowa umożliwiają ciągłą pracę osuszacza (24h/dobę) w różnych warunkach. Dzięki dużym kołom i ergonomicznemu uchwytowi daje możliwość wygodnego transportu.

 

 

46,7l/24h

350m3/h