O FIRMIE

DENSA w skrócie

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą z bogatym doświadczeniem na rynku. Specjalizujemy się w maszynach usuwających wilgoć, takich jak osuszacze, nagrzewnice oraz wentylatory. Naszym celem jest stworzenie dla naszych klientów prostych rozwiązań w zakresie usuwania wilgoci oraz przystępnego systemu wynajmu urządzeń osuszających. Oferujemy naszym klientom wynajem i sprzedaż urządzeń usuwających wilgoć. Proponowane przez nas urządzenia przyspieszają wszelkie prace remontowo-budowlane.

O nas

Proces osuszania pomieszczeń profesjonalnymi osuszaczami jest znacznie efektywniejszy i tańszy w porównaniu z tradycyjnymi metodami usuwania wilgoci z pomieszczeń. Nasz sprzęt dostosowany jest zarówno do pracy na budowie, w przemyśle, jak i w biurze czy w domu. Oferta skierowana jest zarówno do firm jak i gospodarstw domowych, potencjalni klienci zapobiegają szkodom jakie powoduje wilgoć w budynkach, a co za tym idzie dbają o prawidłową konserwację swojej nieruchomości, a zwłaszcza o własne zdrowie zapobiegając powstawaniu pleśni.

Wypożyczamy w miejscowościach: Lubuskie

Zielona Góra, Racula, Ochla, Nowy Kisielin, Stary Kisielin, Zabór, Droszków, Sulechów, Świebodzin, Nowa Sól, Przylep, Płoty, Czerwieńsk, Jędrzychów, Kożuchów, Nowogród Bobrzański, Cigacice, Chynów, Zawada, Łężyca, Wysokie, Wilkanowo, Buchałów, Słone, Świdnica, Drzonków, Zatonie, Sucha, Niedoradz oraz inne.

Sklep internetowy MASTER NAGRZEWNICE i OSUSZACZE

w ofercie:

Nagrzewnica olejowa MASTER

Nagrzewnica gazowa MASTER

Nagrzewnica elektryczna MASTER

Osuszacz powietrza MASTER

Nagrzewnica mobilna MASTER

Części do nagrzewnicy MASTER

Serdecznie zapraszamy!

Kalkulator doboru osuszacza

Dobierz osuszacz powietrza o właściwej wydajności. Wpisz wymiary pomieszczenia aby wyliczyć zalecany przepływ powietrza osuszacza.

Długość: m. Szerokość: m. Wysokość: m.